درباره ما

معرفی شرکت

معرفی شرکت
نام شرکت: کوشاکانسار
شماره ثبت:527
سال تاسیس: 1370
مدیرعامل: دکتر محمدرضا ملائی فرد
نوع سهام: (سهامی خاص)
شرکت ” كوشا كانسار” در سال 1370 با مديريت دکتر محمدرضا ملائي فرد بصورت سهامی خاص تاسیس شد و اینک با نزديك به سه دهه فعالیت مستمر و پویا، هم اکنون در زمره شرکت های برتر معدنكاري کشور به شمار می رود. این اعتبار نشأت گرفته از پیشینه ای درخشان و موفق در اجرای پروژه های کلانی است که هرکدام به تنهایی ستونی برای خیمه توسعه ملی محسوب می شود. کارنامه قابل اعتکای ” کوشا کانسار” حاصل ساختار مدیریتی مجموعه ای است که همواره در تلاش بوده بصورت پویا و نظام مند، در توسعه و تعالی بخش معدنكاري کشور ایفای نقش کند. مؤلفه های اطمینان بخشی همچون اتکا به دانش مهندسي و تجربه نیروی انسانی و بكار گيري از ماشين آلات معدني مدرن و کارآمد، در راستای تحقق اهدافی چون بهبود استراتژي توسعه و اشتغال زايي گامهايی هر چند به ظاهر كوچك در مسیر سازندگي بيشتر كشور، اما درعین حال چشم انداز روشنی از کارآمدی فنی مهندسی و توانمندی فکر، نیرو و مدیریت ایرانی را ترسیم می کند.

ساختار سازمانی

پیام مدیرعامل

شرکت کوشاکانسار به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های پیمانکاری در بخش معادن روباز کشور با وجود نیروهای متعهد و متخصص و با انجام عملیات باطله برداری و استخراج از معادن مختلف کشور مفتخر است تا با کارآفرینی بیش از 2000 نفر بطور غیر مستقیم در طول سه دهه اخیر نقطه اتکا کارآفرینان و بهره برداران معادن اصلی میهن عزیزان باشد.
در طی سال های اخیر تحمیل تحریم های ناجوانمردانه ، اقتصاد کشور را در عرصه تولید و خدمات دچار مشکلات عدیده ای کرده است اما ما برتکیه بر تجربیات گذشته و تلاش سرمایه های انسانی ارزشمندمان تاحدی بر این مشکلات غلبه کرده ایم.
برآنیم که با اتکا به خداوند مهربان و تکیه بر تجارت گرانبهای گذشته و با هدف ارزش آفرینی و تعامل بیشتر میان شرکت ها، و با رعایت صداقت حرفه ای تلاش نموده تا علاوه بر حفظ و ارتقا اعتماد و منافع دینفعان برای ایران عزیزمان افتخارآفرین باشیم.
محمدرضا ملائی فرد

اهداف

  • بهبود استراتژی توسعه بروزرسانی آن
  • ارتقاء دانش فنی و مهندسی
  • کیفیت در خدمت رسانی (مشتری مداری)
  • توسعه زیر ساختهای معدنی
  • حفظ و صیانت از جسم- روح و روان نیروی انسانی
  • اجرای سریع و با کیفیت پروژه های گوناگون از طریق نیروی انسانی توانمند و با کمک سیستم ها و ماشین آلات پیشرفته
  • اشتغال زایی

هیئت مدیره و مدیران شرکت

دکترمحمدرضا ملایی فرد

مدیرعامل و ریئس هیئت مدیره

مهندس محمد حدادیان پور

نایب رئیس هیئت مدیره

مهندس سید ابراهیم توحیدی

عضو هیئت مدیره

ماشین آلات